Перемога в конкурсі від видавництва Natural Geographical Learning та компанії Linguist

Студентка 132 групи, Емма Кайдаш, уперше взяла участь у конкурсі від видавництва Natural Geographical Learning та компанії Linguist. Еммою разом з Середою Наталею Станіславівною та Кайдаш Жанною Самвелівною був підготовлений відео-проект на тему «Intellectual Property Rights Enforcement in the Book Publishing», який зайняв почесне 2 місце. Щиро вітаємо переможців та  бажаємо подальших успіхів!
Хочемо  подякувати  організаторам за працю. Тема вкрай важлива і потрібна для України. Ви робите гарну справу. Бажаємо усім причетним до організування та проведення конкурсу міцного здоров’я, професійної самореалізації та плідної роботи на благо України.
Сподіваємося й надалі на творчу й професійну співпрацю!


Hooray! ВТОРОЕ МЕСТО! Класс, здорово! I am happy! 👌🤘🤟Хочу очень выразить свои позитивно шокированные эмоции! Спасибо Маргарита Владимировна, Вам за то что в своё время дали мне понять моё хобби. Наталья Станиславовна,спасибо Вам за мотивацию и пример, Вы меня вдохновили. Жанна Самвеловна, спасибо за то что Вы всегда рядом!Thanks to all the organizers for an awesome competition, and thank you to all those participants who shared ideas. I am really happy.

Студентка 132 групи Кайдаш Емма на своїй сторінці у Facebook